Štefanová verí v podobný výbuch ako v Zlíne, góly chce dať aj Olomoucu

Okrem nášho vysokého víťazstva v Zlíne (35:17) zaujal aj päťgólový nástrel mladučkej ľaváčky Michaely Štefanovej. Odchovankyňa košickej hádzanej po prvýkrát v sezóne takto pozitívne vybuchla a v podobné výbuchy verí aj v ďalších zápasoch.

 „Máme mladé družstvo, ktoré takéto zápasy potrebuje. Bude najlepšie, keď gólovo potiahne v každom zápase niekto iný. Teraz to vyšlo mne, nabudúce môže niekomu inému,“ smeje sa Michaela Štefanová, ktorá v podobnom duchu chce pokračovať aj v ďalších zápasoch. „Ja osobne, ako aj tím, sme takýto zápas potrebovali. Verím, že sa gólovo budem presadzovať aj v ďalších zápasoch,“ dodáva pravá spojka či kridelníčka, ktorej v tíme nepovie nik inak ako „lefty“.

Svoje slová bude môcť naplniť už v sobotu, kedy Iuventu čaká nielen posledný zápas pred reprezentačnou pauzou, ale aj posledný ligový domáci v tomto roku. „Chceme sa rozlúčiť víťazstvo,“ podotýka pred šlágrom jedenásteho kola MOL ligy, v ktorom Iuventa hostí od 17.30 hod. Olomouc Michaela Štefanová. Obhajca prvenstva to ale bude mať veľmi ťažké, keďže jeho súperom bude Olomouc, ktorý je v tabuľke na treťom mieste. V prípade výhry sa štvrtá Iuventa môže dostať nielen pred neho, ale aj pred Porubu na druhú priečku. „Urobíme všetko preto, aby sa tak stalo. Vieme, že nás čaká silný súper, no chceme v sobotu vyhrať a rozlúčiť sa s divákmi víťazstvom,“ dodáva na záver Štefanová.